O nas

Blog o podróżach.

Powstał z pasji jaką jest odkrywanie nowych miejsc, wyszukiwanie miejscówek nieoczywistych, oraz poznawanie nowych kultur i tego, jak na co dzień mieszkają ludzie w innych zakątkach świata.

Naszą misją jest inspirować, dzielić się naszymi pomysłami na wyjazdy i aktywność podczas nich. Znajdziesz tutaj pomysły na wyprawy, a także informacje praktyczne dotyczące odwiedzonych miejsc.

Kim jesteśmy:

Jowita –  Ode mnie wyszedł szalony pomysł, a może by tak założyć bloga? Udało mi się tą myślą zarazić Ewelinę, Gosię i Jagodę, a dzięki temu miejsce te ewoluuje i cały czas się rozwija. Moje dwie ogromne pasje to podróże i fotografia, oraz wszystko co się wiąże z ich planowaniem.  Godzinami biegam za ciekawym ujęciem, ale także godzinami wyszukuję nowych miejsc do odwiedzenia i ukrytych podróżniczych skarbów. Przygotowywanie planu podróży to coś co mnie najbardziej kręci. Bo wiem, że zaraz czeka mnie przygoda. A gdy już wyjazd dojdzie do skutku,  to zaczynam polowanie na dobre kadry.

Ewelina – Natraficie na blogu na wiele wpisów mojego autorstwa dotyczących gór. Czemu taki temat? Ponieważ ja kocham góry, w szczególności Tatry, które przewędrowałam wzdłuż i wszerz. W górach odnajduję prawdziwą radość i spokój, ponieważ wędrowanie po górskich szlakach jest moją prawdziwą pasją.  Lubię aktywność fizyczną, na wycieczce ze mną nigdy nie ma czasu na nudę i obijanie się. Pod koniec dnia wyprawy zaboli każda kosteczka w Waszym ciele 🙂

Jagoda – fanka podróży z kempingiem, biwakowania, wycieczek rowerowych i wypraw motocyklem. Uwielbiam odkrywać nowe smaki, interesujące miejsca i preferuję relaks na łonie natury. Moje motto to chwytaj dzień i nie trać ani chwili.

Gosia – Dzielę się na blogu pomysłami na aktywne wyjazdy. Jestem miłośniczką życia pełną piersią. Zwą mnie szaloną królową kolarskich zjazdów, w poszukiwaniu których polecę nawet na sam koniec świata. Z wykształcenia i zamiłowania jestem biologiem, a ponad wszystko kocham mojego rudego kota Rycha, który myśli, że jest człowiekiem 🙂