O nas

O nas

Blog o podróżach.

Powstał z pasji jaką jest odkrywanie nowych miejsc, wyszukiwanie miejscówek nieoczywistych, oraz poznawanie nowych kultur i tego, jak na co dzień mieszkają ludzie w innych zakątkach świata.

Naszą misją jest inspirować, dzielić się naszymi pomysłami na wyjazdy i aktywność podczas nich. Znajdziesz tutaj pomysły na wyprawy, a także informacje praktyczne dotyczące odwiedzonych miejsc.

Kim jesteśmy:

Jowita

Ode mnie wyszedł szalony pomysł, a może by tak założyć bloga? Udało mi się tą myślą zarazić dziewczyny, dzięki temu miejsce te ewoluuje i cały czas się rozwija. Moje dwie ogromne pasje to podróże i fotografia, oraz wszystko co się wiąże z ich planowaniem. Godzinami biegam za ciekawym ujęciem, ale także godzinami wyszukuję nowych miejsc do odwiedzenia i ukrytych podróżniczych skarbów. Przygotowywanie planu podróży to coś co mnie najbardziej kręci. Bo wiem, że zaraz czeka mnie przygoda. A gdy już wyjazd dojdzie do skutku,  to zaczynam polowanie na dobre kadry.

Znajdziesz mnie także na instagramie: Trave.l.ove

Jeśli Ci pomogłam i masz chęci wesprzeć mnie za moje treści możesz zaprosić mnie TUTAJ na kawę. Dziękuję!

Ewelina

Natraficie na blogu na wiele wpisów mojego autorstwa dotyczących gór. Czemu taki temat? Ponieważ ja kocham góry, w szczególności Tatry, które przewędrowałam wzdłuż i wszerz. W górach odnajduję prawdziwą radość i spokój, ponieważ wędrowanie po górskich szlakach jest moją prawdziwą pasją.  Lubię aktywność fizyczną, na wycieczce ze mną nigdy nie ma czasu na nudę i obijanie się. Pod koniec dnia wyprawy zaboli każda kosteczka w Waszym ciele 🙂

Znajdziesz mnie także na instagramie: Świat Oczami Ewi

Sandrine

mieszkam w Gdańsku, który uwielbiam. Kocham podróże, zarówno te dalsze jak i bliższe. Plaża, ciepłe morze, dobre wino i smaczne jedzenie – to opis mojego idealnego urlopu. Lubię zwiedzać, jednak nie pędzę od zabytku do zabytku tylko daję sobie czas na poznanie danego miejsca, poczucie klimatu, na radość z krótkich chwil w podróży. Moją pasją od zawsze była historia, dlatego też staram się pokazywać Wam miejsca nieoczywiste, znajdujące się poza utartym szlakiem lub przekazywać mniej znane fakty o największych zabytkach.

Znajdziesz mnie także na instagramie: Sandrynkowo

Jagoda

fanka podróży z kempingiem, biwakowania, wycieczek rowerowych i wypraw motocyklem. Uwielbiam odkrywać nowe smaki, interesujące miejsca i preferuję relaks na łonie natury. Moje motto to chwytaj dzień i nie trać ani chwili.

Gosia

Dzielę się na blogu pomysłami na aktywne wyjazdy. Jestem miłośniczką życia pełną piersią. Zwą mnie szaloną królową kolarskich zjazdów, w poszukiwaniu których polecę nawet na sam koniec świata. Z wykształcenia i zamiłowania jestem biologiem, a ponad wszystko kocham mojego rudego kota Rycha, który myśli, że jest człowiekiem 🙂